KONST / Litografier / Färglitografi 13745027
nr 1374 5027
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Kvinnor vid gatlykta. Signerad, numrerad 115/190, ca 70x50 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:51:54
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir